Обязательный технический контроль. Сертификация автомобилей

В МЗС пояснили, з яких країн можна дістатися до України на автомобілі

Через поширення коронавірусу ситуація змінюється дуже динамічно, тому в МЗС радять при плануванні поїздки встановити зв’язок з відповідним консульством України.

В Міністерстві закордонних справ пояснили, з яких країн можна дістатися до України на автомобілі.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ (МЗС) на Telegram-каналі відомства, присвяченому коронавірусу. Так, станом на 28 березня з Німеччини, Австрії, Чехії можна доїхати до України транзитним коридором через Австрію та Угорщину.

«Транзит з Німеччини дозволено трасою А1 Мюнхен-Зальцбург. Він працює з 17:00 до 01:00. Рух територією Австрії можливий лише через трасу А1, яка відкрита з 17:00 до 01:00. Перетинати чесько-австрійський кордон потрібно з повним баком бензину та проїхати територію Австрії транзитом без зупинок аж до кордону з Угорщиною.

До Угорщини можна в’їхати через пункт пропуск Нікелсдорф-Хед’єшхалом (Nickeldorf-Hegyeshalom). На території Угорщини коридор працює з 21:00 до 5:00. В’їзд до України через пункт пропуску Чоп-Захонь», — йдеться в повідомленні.

До України також можна дістатися з Білорусі, РФ, Молдови, Словаччини, Румунії та Польщі через низку контрольно пропускних пунктів, про які можна дізнатися на сайті Держприкордонслужби.

Зазначається, що з Литви та Латвії транзит можливий лише через Білорусь, а з Сербії — через Румунію. Для цього посольство України в Румунії має завчасно повідомити Міністерство закордонних справ Румунії офіційною нотою з переліком осіб, які планують здійснити транзит.

«Закликаємо суворо дотримуватися усіх запобіжних заходів, зокрема режиму самоізоляції після прибуття в Україну. Якщо у вас є можливість залишитися у країні вашого теперішнього перебування, будь ласка, зважте усі ризики. Ваша відповідальна поведінка може зберегти ваше здоров’я і життя людей, які навколо вас», — наголосили у міністерстві.