Обязательный технический контроль. Сертификация автомобилей

Електромобілі незабаром отримають причепи-павербанки

Французький стартап EP Tender працює над розробкою причепа-акумулятора, який дозволить заряджати електромобіль на ходу. Розрахункова потужність такого «павербанка» для автомобіля – 60 кіловат на годину.

Глава стартапу Жан-Батист Сегара наголошує, що метою стартапу є допомога водіям, які подорожують далеко від дому.

Таким чином стартап EP Tender намагається вирішити проблему відсутності зарядних станцій. Принаймні зараз – поки їх кількість на дорогах справді невелика. Крім того, такий ґаджет дозволить подорожувати власникам електромобілів туди, де цих станцій  немає.

Інженери EP Tender на прикладі популярного електрокару Renault Zoe з запасом ходу 320 кілометрів зазначають, що автономність автівки разом з додатковим причепом-акумулятором зростає вдвічі.

Купити такий додатковий акумулятор можна буде за 11 тисяч доларів. Крім цього творці «павербанку» планують здавати їх в оренду на маршрутах, які не обладнані зарядними станціями.

Представники компанії заявили, що модернізувати чинні моделі електромобілів для роботи з причіпами можна за 650 доларів. Стартап вже веде переговори з Renault, Citroen і Peugeot.